Kontaktujte nás: Bc. Roman Dvořák: 608 480 590, dvorak@elisacomputer.cz | Miroslav Mrkvička: 603 534 748, strakonice@elisacomputer.cz |
Jan Mráz: 732 748 810, strakonice@elisacomputer.cz | Ing. Marie Majerčáková: 733 133 140, majercakova@elisacomputer.cz

Vzdálená podpora

Souhlas s poskytnutím časově neomezené vzdálené technické podpory prostřednictvím aplikace Ammyy, případně jiné aplikace pro vzdálený přístup.

Společnost ELISA Computer s.r.o., IČO: 26380617, se sídlem Klatovy, ul. 5.května 112, PSČ 339 01 prohlašuje, že ve společnosti implementovala nařízení Evropského parlamentu a Radu (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) a přijala v rámci svých procesů činěných uvnitř společnosti a vůči třetím osobám opatření nutná pro zajištění souladu s GDPR.

Nejprve je nutné vyplnit PDF dokument: Souhlas se vzdálenou technickou podporou (PDF), a poslat ho na emailovou adresu info@elisacomputer.cz. Teprve s Vaším souhlasem Vám bude poskytnuta vzdálená technická podpora.

Stáhnout AA Stáhnout TeamViewerQS Rychlý pomocník Stáhnout AnyDesk


Návod ke vzdálené podpoře aplikace Ammyy

1. Nejprve je nutné vyplnit PDF dokument Souhlas se vzdálenou technickou podporou a odeslat na náš email.
2. Kliknout na červené tlačítko Stáhnout AA.exe, otevře se nové okno a v něm klikneme na odkaz AMMYY Admin v3.7 (exe).

Stáhnout AA.exe

3. Ve spodní části obrazovky se objeví nové okno, stiskněte v něm tlačítko Spustit.

4. Je možné, že naskočí okno s otázkou: Chcete této aplikaci povolit, aby prováděla na vašem zařízení změny? V takovém případě stiskneme tlačítko ANO.
5. Aplikace AA se spustí, najdeme si v levém horním rohu zeleně podbarvené číslo - Vaše ID. Toto číslo bude třeba na vyžádání nadiktovat technikovi.

6. Otevře se Vám nové okno, na kterém zaškrtneme zátržítko Uložit moji odpověď pro tohoto operátora a stiskněte tlačítko Povolit.

7. Hotovo


Návod ke vzdálené podpoře Rychlý pomocník

1. Nejprve je nutné vyplnit PDF dokument Souhlas se vzdálenou technickou podporou a odeslat na náš email.
2. Rychlý pomocník má klávesovou zkratku WIN+CTRL+Q, pomocí které ho můžeme rychle spustit.
3. Klikneme na fialové tlačítko Rychlý pomocník, script Rychly pomocnik.zip uložíme na plochu. Klikneme na něj pravým tlačítkem myši a zvolíme možnost Extrahovat vše, otevře se nové okno a v něm klikneme na tlačítko Extrahovat. Script Rychly pomocnik spustíme klasickým způsobem. Je možné, že vyskočí okno s názvem Systém Windows ochránil váš počítač. V takovém případě klikněte na odkaz Další informace a následně na tlačítko Přesto spustit. Pokud není Váš počítač kompatibilní s aplikací Rychlý pomocník, zobrazí se o tom příslušná informace, v opečném případě se na ploše objeví zástupce programu Rychly pomocnik, spustíme jej klasickým způsobem. Do kolonky Kód od pomáhající osoby napíšete číslo, které Vám nadiktujeme po telefonu.

Rychlý pomocník